Baresi habit për Kosovën - Bota Sot
Baresi habit për Kosovën

Futboll

Baresi habit për Kosovën

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 15:49
Baresi habit për Kosovën

Legjenda e Milanit Franco Baresi mendon se përballja me Feronikelin sonte në “Fadil Vokrri”, në njëfarë mënyre do të tregojë edhe për nivelin që është Ipko Superliga e Kosovës. 

“Pritja ka qenë jashtëzakonisht e mirë, ne e dimë të kaluarën e këtij vendin dhe e kemi pritur me shumë kënaqësi këtë ftesë dhe jemi në dijeni se futbolli në këtë vend do të zhvillohet edhe më shumë në të ardhmen”, ka thënë Baresi.

Baresi habit për Kosovën, duke bërë me dije se i di mirë rrethanat se si kanë kaluar në vitet e kaluara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat