Interi vazhdon largimet, pas Perisic një tjetër lojtar gati - Bota Sot
Interi vazhdon largimet, pas Perisic një tjetër lojtar gati

Futboll

Interi vazhdon largimet, pas Perisic një tjetër lojtar gati

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 00:24
Ivan Perisic dhe Joao Mario

Ivan Perisic është lojtari i parë që pritet të zyrtarizojë largimin.

Kroati pritet t’i bashkohet Bayern Munich në formë huazimi, për 5 milionë euro, si dhe me mundësi blerje pas një viti për 20 milion euro.

Pas Perisic, mediat italiane raportojnë se Joao Mario është lojtari që mund t’i largohet kampit ‘Zi kaltër’. Monaco mbetet skuadra e interesuar për shërbimet e portugezit, pasi Wolves dhe Brighton u ‘dogjën’ nga gara, me mbylljen e afatit të merkatos në Angli. Presim të shohim se cfarë do ndodhi ditët në vijim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...