85 milionë euro plus yllin e ekipit, PSG refuzon ofertën e Real për Neymar - Bota Sot
85 milionë euro plus yllin e ekipit, PSG refuzon ofertën e Real për Neymar

Futboll

85 milionë euro plus yllin e ekipit, PSG refuzon ofertën e Real për Neymar

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 16:46
Krerët e dy klubeve

E ardhmja e Neymar do të jetë larg Paris Saint-Germain dhe klubi francez vazhdon të negociojë me Real Madrid vetëm që të mos ia shesë brazilianin Barcelona-s.

Sipas "Mundo Deportivo", Florentino Perez mësohet t'i ketë ofruar francezëve në ditët e kaluara 85 milionë euro plus kartonin e Gareth Bale për të siguruar brazilianin, por PSG e ka refuzuar ofertën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...