Napoli merr lajmin e hidhur në merkato, e pëson si Bayern me Sane! - Bota Sot
Napoli merr lajmin e hidhur në merkato, e pëson si Bayern me Sane!

Futboll

Napoli merr lajmin e hidhur në merkato, e pëson si Bayern me Sane!

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 23:15
Hirving Lozano

Lajm i keq për Napolin dhe merkaton e saj. Hirving Lozano, sulmuesi i krahut te PSV Eindhoven, ka dalë nga fusha e blertë në minutën e 50-të të ndeshjes ndaj Den Haag.

Meksikani ka marrë një goditje të rëndë nga Van Bakker dhe është dërguar jashtë nga stafi sanitar i klubit.

Për t'u kuptuar se si do të jetë dëmtimi dhe se sa mund të rrezikojë futbollisti. Nëse është diccka serioze, atëherë Napoli do të heqë dorë përfundimisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...