Fejohet futbollisti i Kosovës - Bota Sot
Fejohet futbollisti i Kosovës

Futboll

Fejohet futbollisti i Kosovës

Nga: Kemajl Goca Më: 14 gusht 2019 Në ora: 15:32
Fejohet futbollisti i Kosovës

Korriku dhe gushti janë muajit që ndodhin fejesa të shumta, po ashtu edhe martesa. Ish ylli i klubit të futbollit Drenica nga Skenderaj, Kastriot Mehmeti, është fejuar me Egzonën.

Image

Kastrioti tha se është fejuar me vajzën që e ka dashur dhe ndihet i lumtur.  Futbollisti shprehet se ka plane të mëdha për të ardhmen.

Sportin e ka prioritet por është krenarë që e ka edhe mbështetjen e të fejuarës. Synimet e Kastriotit me Egzonën janë që t’i realizojnë të gjitha synimet që kanë në ndërdije.

Të fejuarit pritet shumë shpejt të bëjnë edhe dasmë që të thërrasin shumë miq e shokët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...