Emery dëshiron t’i shesë këta lojtarë - Bota Sot
Emery dëshiron t’i shesë këta lojtarë

Futboll

Emery dëshiron t’i shesë këta lojtarë

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 16:09
Unai Emery

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery po mundohet t’i shesë katër lojtarë këtë muaj.

Emery e ka pranuar që ka disa lojtarë të cilët duhet të largohen, në mënyrë që të skuadra të jetë në nivelin e duhur.

“Ne 20-25, ditët e ardhshme disa lojtarë do të largohen. Dua ta rregulloj ekipin”, deklaroi ai, transmeton KosovaPress.

Mediat angleze thonë që katër lojtarët me të padëshiruar nga tekniku spanjoll janë, Shkodran Mustafi, Mohamed Elneny, Emile Smith Rowe dhe Nacho Monreal.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...