Barazon Liverpool, gol nga Mane - Bota Sot
Barazon Liverpool, gol nga Mane

Futboll

Barazon Liverpool, gol nga Mane

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 22:09
Olivier Giroud

Liverpool ka barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Chelseat.

Liverpool është rikthyer në lojë duke barazuar rezultatin në 1:1 ndaj Chelseat në Superkupën e Evropës.

Golit të Olivier Giroud në minutat e para të pjesës së dytë iu përgjigj Sadio Mane.

Ylli i “Reds” realizoi duke barazuar rezultatin dhe rikthyer në lojë skuadrën e tij.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat