Barça do të sakrifikojë 3 lojtarë, zbulohet oferta e fundit për Neymar - Bota Sot
Barça do të sakrifikojë 3 lojtarë, zbulohet oferta e fundit për Neymar

Futboll

Barça do të sakrifikojë 3 lojtarë, zbulohet oferta e fundit për Neymar

Më: 15 gusht 2019 Në ora: 18:29
Neymar

Barcelona po përgatit një ofertë të rëndësishme për të kthyer Neymar në "Camp Nou".

Sipas radios katalanase, RAC 1, gjigantët e La Liga-s do të kthehen në Paris në ditët e ardhshme me një ofertë të përmirësuar ndjeshëm pasi kampionët e Francës refuzuan ofertën e tyre të mëparshme prej 100 milionë eurosh plus Coutinho dhe Rakitic.

Ajo që besohet se do të jetë oferta e fundit e Barçës, do të përfshijë tre lojtarë: Jean-Clair Todibo, Nelson Semedo dhe Coutinho.

A do të mjaftojë për të bindur  PSG-në dhe për të fituar garën me Real-in.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...