Leipzig tregon çmimin për Werner - Bota Sot
Leipzig tregon çmimin për Werner

Futboll

Leipzig tregon çmimin për Werner

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 11:35
Timo Werner

RB Leipzig ka treguar çmimin për yllin e skuadrës, Timo Werner.

Klubi gjerman kërkon 40 milionë euro për sulmuesin, të cilit i skadon kontrata në fund te sezonit.

Gjermani është duke u kërkuar nga Napoli, Roma dhe Valencia, mirëpo në garë ka hyrë edhe Bayerni.

Bayerni është i gatshëm për të paguar 25 milionë euro, mirëpo Lipzig po kërkon me shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...