Klinsmann zbulon dy të jashtëzakonshmit e Bayern-it

Futboll

Klinsmann zbulon dy të jashtëzakonshmit e Bayern-it

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 19:35
Jurgen Klinsmann

Jurgen Klinsmann, ish-sulmuesi i Bayern dhe Inter, ka komentuar transferimin e Ivan Perisic te bavarezët.

"Mendoj se është një lojtar i jashtëzakonshëm, bashkë me Pavard. Bayern mbetet favorit për titullin", ka thënë ish-trajneri i Gjermanisë.

"Gjërat do të jenë pak ndryshe për Kovac, duke parë se ky do të jetë viti i parë pa Robben dhe Ribery, por kanë ardhur lojtarë shumë të mirë, mes të cilëve edhe Lucas Hernandez".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat