Valverde ka kritikuar performancën e Antoine Griezmann - Bota Sot
Valverde ka kritikuar performancën e Antoine Griezmann

Futboll

Valverde ka kritikuar performancën e Antoine Griezmann

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 13:41
Valverde ka kritikuar performancën e Antoine Griezmann

Trajneri i Barcelonws, Ernesto Valverde ka kritikuar performancën e Antoine Griezmann në ndeshjen hapëse të La Ligas kundër Athletic Bilbao.

Ai ka thënë se të gjithë presim më shumë nga lojtari francez.

“Sigurisht, ai është i vetëdijshëm se të gjithë presim shumë nga shumë lojtarët dhe ai duhet të shikojë që të futet më shumë në lojë”, tha Valverde. 

28-vjeçari mbrëmë bëri paraqitjen e tij të parë në La Liga me Barcelonën, mirëpo nuk i shkoj edhe aq mirë, pasi që pësuan humbje 1:0.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...