Inter përgatit goditjen e bujshme me "formulën Perisic" - Bota Sot
Inter përgatit goditjen e bujshme me "formulën Perisic"

Futboll

Inter përgatit goditjen e bujshme me "formulën Perisic"

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 00:35
Beppe Marotta

Sipas "Tuttosport", Inter po studion formulën e duhur për të provuar të marrë Sergej-Milinkovic-Savic nga Lazio.

Adrministratori i deleguar i zikaltërve, Beppe Marotta, do të donte të përdorte një formulë "alla Perisic", i transferuar te Bayern me formulën e huazimit dhe të drejtën e blerjes të bazuar në rezultate të caktuara sportive.

Vetë lojtari ka deklaruar në ditët e kaluara se: "Nëse diçka duhet të ndodhë, do të ndodhë. Për momentin nuk ka asgjë".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...