Bernardo Silva i bën për “pesë pare” tre lojtarë të Tottenham - Bota Sot
Bernardo Silva i bën për “pesë pare” tre lojtarë të Tottenham

Futboll

Bernardo Silva i bën për “pesë pare” tre lojtarë të Tottenham

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 00:52
Bernardo Silva

Man City dhe Tottenham u ndanë në “paqe” duke barazuar 2:2 në xhiron e dytë të Premierligës.

City patën dy herë avantazhin por nuk arritën ta ruanin, ndërsa në fund VAR-i anuloi golin e fitores për City pasi fillimisht kishte pasur kontakt me dorë duke e përsëritur të njëjtën histori si ajo në qerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ajo çfarë bie në sy tjetër është Bernardo Silva i cili “turpëroi” tre lojtarë të Tottenhamit të cilët nuk arrinin kurrsesi t’ia merrnin topin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...