Gjiganti italian pas Mustafit - Bota Sot
Gjiganti italian pas Mustafit

Futboll

Gjiganti italian pas Mustafit

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 16:18
Shkodran Mustafi

Roma është duke kërkuar një mbrojtës që një kohë te gjatë dhe është gati për të bërë ofertën e parë.

Arsenali gjatë tërë verës është munduar të gjejë një blerës për shqiptarin që luan në kombëtaren e Gjermanisë.

Gjiganti italian është i hapur për një huazim duke përfshirë mundësinë për blerje.

Arsenali po kërkon 25 milionë euro për lojtarin

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...