Mustafi afër transferimit te Roma - Bota Sot
Mustafi afër transferimit te Roma

Futboll

Mustafi afër transferimit te Roma

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 12:53
Shkodran Mustafi

Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi është afër transferimit te Roma.

“Topçinjtë”, nuk janë të kënaqur me shërbimet e lojtarit dhe po shpresojnë ta shesin para se te mbyllet afati kalimtar.

Shqiptari që luan për kombëtaren e Gjermanisë është i gatshëm për të provuar një sfidë të re.

Roma do të huazojë lojtarin, ndërsa verën e ardhshme mund ta blejnë për 23 milionë euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat