Askush nuk ia pa sherrin më shumë humbjes së penaltisë nga Pogba se Tyson Fury - Bota Sot
Askush nuk ia pa sherrin më shumë humbjes së penaltisë nga Pogba se Tyson Fury

Futboll

Askush nuk ia pa sherrin më shumë humbjes së penaltisë nga Pogba se Tyson Fury

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 23:36
Paul Pogba

Mesfushori frances i Manchester Unites, Paul Pogba, humbi penaltinë në ndeshjen e fundit kundër Wolves.

Si pasojë e humbjes së penalltisë, ndeshja përfundoi me rezultat të barabartë 1-1, shkruan mediat në Angi.

Përveç që ia humbi ekipit të tij 3 pikë, Pogba ka bërë edhe një dëm tjetër. Ylli francez ia ka humbur bastin, boksieri Tyson Fury.

Ai kishte vënë bast me shokun e tij të palestrës dhe humbi rreth 5 dollarë në këtë bast.

Manchester United, në ndeshjen e zhvilluar gjatë vikendit kundër Wolverhampton, në pjesën e parë ishte në epërsi me golin e Antony Martial.

Image

Rezultati u barazua në pjesën e dytë nga Neves, derisa Pogba e kishte mundësinë të shënonte nga pika e bardhë, mirëpo dështoi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...