Ribery transferohet tek ky klub italian - Bota Sot
Ribery transferohet tek ky klub italian

Futboll

Ribery transferohet tek ky klub italian

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 11:57
Ribery është transferuar tek skuadra italiane, Fiorentina

Francezi, Frank Ribery ka gjetur skuadrën e re.

Ribery është transferuar tek skuadra italiane, Fiorentina dhe këtë sezon do ta mbajë fanellën viole.

Ai është pritur nga një numër i madh i fansave në aeroportin e Fiorentinës .

“Jam i lumtur që jam këtu”, u shpreh Ribery në fjalët e para para tifozëve. Për 36-vjeçarin ka patur interes të fortë nga disa skuadra në Arabinë Saudite, përfshirë këtu edhe Lokomotiv Moscow në Rusi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...