Asi portugez del sërish në shitje, tani i ofrohet Realit. Ja përgjigjia e Perezit! - Bota Sot
Asi portugez del sërish në shitje, tani i ofrohet Realit. Ja përgjigjia e Perezit!

Futboll

Asi portugez del sërish në shitje, tani i ofrohet Realit. Ja përgjigjia e Perezit!

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 00:21
Perez

Sporting Lisbona vazhdon që të kërkojë një shitës për Bruno Fernandes, asin portugez që sezonin e shkuar ka shkëlqyer. Pasi nuk u bë gjë me Manchester United dhe pasi u refuzuan thuajse 60 mln euro të Monacos, bordi drejtues tashmë ia ka propozuar Real Madridit, siç bën me dije "AS".

Por, shifra që kërkon është 70 mln euro! Përgjigjia e Perez ka qenë "jo!", pasi Reali vazhdon të synojë Neymar dhe Pogba.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...