Bukuroshja shkakton kaos në fushë, del mozamakeq!  - Bota Sot
Bukuroshja shkakton kaos në fushë, del mozamakeq! 

Futboll

Bukuroshja shkakton kaos në fushë, del mozamakeq! 

Nga: Kemajl Goca Më: 24 gusht 2019 Në ora: 10:37
Bukuroshja shkakton kaos në fushë, del mozamakeq! 

Dikush nuk e ka problem të zhvishet e të futet në fushë për të bërë emër në opinion qoftë edhe për të keq, siç ishte rasti i fundit në Bratisllavë, kur një vajzë del gjysmë e zhveshur dhe vrapon nëpër fushë, duke shkaktuar kaos. 

Lojtarët e Sllovanit nga Bratisllava e mposhtën me 1:0 PAOK-un në ndeshjen e parë të play-offit të Europa League. Shënuesi i golit të vetëm ishte Abena në minutën e 90+4.

Një tifoze tërhoqi vëmendjen e publikut, e cila gjysmë zhveshur hyri në fushë dhe krijoi një kaos të vërtetë, del mozamakeq. 

Ajo hoqi bluzën e saj dhe vrapoi te futbollistët e Sllovanit, por sigurimi u përgjigj shpejt dhe e largoi atë nga fusha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...