Edhe kjo ndodhë, Vlatko e ftoi për seks gjyqtaren Ivana, por...

Futboll

Edhe kjo ndodhë, Vlatko e ftoi për seks gjyqtaren Ivana, por...

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 13:31
Edhe kjo ndodhë, Vlatko e ftoi për seks gjyqtaren Ivana, por...

Një rast mjaft i çuditshëm ka ndodhur në futbollin kroat.

Gjatë ndeshjes së kategorisë së dytë në Kroaci në mes të Solinit dhe Sesveten, futbollisti Vlatko Simunac ka befasuar gjyqtaren e katërt të ndeshjes, Ivana Martinçiç.

Ai ka kërkuar që të bëjnë marrëdhënie seksuale.

“Eja, të bëj seks me ty”, është shprehur futbollisti. Ivana e deklaroi këtë në protokollin zyrtar të ndeshjes dhe nuk ka dyshime që futbollisti do të dënohet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat