Pa Messin dhe Suarez, Barcelona ‘çmonton’ Betisin në “Camp Nou” - Bota Sot
Pa Messin dhe Suarez, Barcelona ‘çmonton’ Betisin në “Camp Nou”

Futboll

Pa Messin dhe Suarez, Barcelona ‘çmonton’ Betisin në “Camp Nou”

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 23:01
Pamje nga ndeshja

Para pak çastesh ka përfunduar takimi ndërmjet Barcelonës dhe Real Betisit.

Djelmoshat e Valverdës u treguan më të zot në pjesën e dytë ku arritën t’i shënojnë plotë pesë gola.

Llogarinë e golave për Barcelonën e hapi, transferi i ri, Griezmaan ku madje shënoi dy herë në këtë ndeshjen, duke vazhduar me Perez, Alban dhe në fund me Vidalin.

Ndërkaq ajo se çfarë bëri skuadra e Betis ishte goli i bukur nga Fekir dhe ‘perla’ e realizuar nga Loren.

Kujtojmë s ekjo ishte ndeshja e parë testues për Griezamnn e i cili e dëshmoi se është një lojtar plotë klasë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...