Ramos thotë se Neymar është ndër më të mirët në botë - Bota Sot
Ramos thotë se Neymar është ndër më të mirët në botë

Futboll

Ramos thotë se Neymar është ndër më të mirët në botë

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 00:35

Mbrojtësi spanjoll, Sergio Ramos, ka thënë se sulmuesi Neymar është në mesin e tre lojtarëve më të mirë në botë.

Për brazilianin raportohet se do të rikthehet në Spanjë. Ndërsa skuadrat Real Madrid dhe Barcelona janë në garë për ta përvetësuar atë, shkruan Goal.

“Neymar është lojtar i mirë – në mesin e tre më të mirëve në botë”, ka thënë Ramos para gazetarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...