Duelet kualifikuese me Francën e Islandën, vizitor special për kombëtaren - Bota Sot
Duelet kualifikuese me Francën e Islandën, vizitor special për kombëtaren

Futboll

Duelet kualifikuese me Francën e Islandën, vizitor special për kombëtaren

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 20:01
Ilustrim

Kombëtarja shqiptare e futbollit po përgatitet me ritëm të lartë për dy takimet e shtatorit, ndaj Francës më datën 7 dhe Islandës tre ditë më vonë.

Nën urdhërat e trajnerit, Edi Reja janë vendosur 23 futbollistë, ndërkohë që sot ka pasur një vizitor special.

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka takuar nga afër lojtarët dhe stafin teknik, teksa  i ka uruar suksese përpara nisjes drejt transfertës së Francës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat