Kështu përgjigjet Xherdan Shaqiri - Bota Sot
Kështu përgjigjet Xherdan Shaqiri

Futboll

Kështu përgjigjet Xherdan Shaqiri

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 14:23
Kështu përgjigjet Xherdan Shaqiri

Futbollisti i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, sipas mediave helvetike e ka refuzuar kombëtaren e Zvicrës për ndeshjet e muajit shtator për faktin se dëshironte shiritin e kapitenit.

Ai është sulmuar edhe nga analistë të futbollit në Zvicër.

Së fundmi, ai e ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram me medaljet e fituara në  Champions League me Bayern Municun dhe Liverpoolin, ndoshta për të treguar se sa vlen.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...