Tifozja me një stil, kjo është çmenduri mi ndez meshkujt! - Bota Sot
Tifozja me një stil, kjo është çmenduri mi ndez meshkujt!

Futboll

Tifozja me një stil, kjo është çmenduri mi ndez meshkujt!

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 11:34
Tifozja me një stil, kjo është çmenduri mi ndez meshkujt!

Tifozja me një stil, kjo është çmenduri mi ndez meshkujt!

Image

Monica Gunnella është një modele romane, e bërë e famshme falë fotove të saj sensuale dhe jetës së saj në mesin e shoqërisë së lartë italiane.

Llogaria e saj në Instagram numëron më shumë se 90 mijë ndjekës, shumë prej tyre tifozë të Lazios, pasi bukuroshja nga kryeqyteti e ka treguar hapur pasionin për fanellën bardh e kaltër.

Selfie-t e Monicas ua kanë marrë mendjen fansave, që nuk kursejnë fjalë të mira për format e saj bombastike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...