Eriksen dëshiron të transferohet në Spanjë - Bota Sot
Eriksen dëshiron të transferohet në Spanjë

Futboll

Eriksen dëshiron të transferohet në Spanjë

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 08:04
Eriksen

Edhe pse mjaftë është përfolur për një transferim të mundshëm të lojtarit të Tottenham, në klubin italian Juventus, kjo gjë duket se nuk do të ndodhë.

Kjo pasi që mesfushori destinacionin e preferuara për tu transferuar e sheh Spanjën.

Eriksen ka vendosur që të mos e vazhdojë kontratën me klubin anglez pasi dëshira e tij është të luaj në Spanjë.

E dy klube spanjolle kanë shprehur interesim për 27 vjeçarin, ato janë Atletico Madrid dhe Real Madrid.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...