Reali ende nuk ka hequr dorë nga Van de Beek - Bota Sot
Reali ende nuk ka hequr dorë nga Van de Beek

Futboll

Reali ende nuk ka hequr dorë nga Van de Beek

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 16:00
Donny van de Beek

Real Madrid është ende në garë për mesfushorin e Ajaxit, Donny van de Beek.

Sipas mediave spanjolle gjatë kësaj verë është arritur marrëveshja, mirëpo transferimi është anuluar nga trajneri Zinedine Zidane.

Tekniku francez dëshiron ta transferoj yllin e United, Paul Pogba dhe po e sheh holandezin si zgjedhje e dytë.

Mirëpo, transferimi i holandezit mund të ndodh në verën e ardhshme.

Ajax është i gatshëm për ta shitur për 50 milionë euro dhe janë të lumtur që lojtari do të qëndroj deri në fund të sezonit.

Për këtë gjë edhe vet lojtari është i lumtur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...