Inzaghi: Jam një fans i Piatek - Bota Sot
Inzaghi: Jam një fans i Piatek

Futboll

Inzaghi: Jam një fans i Piatek

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 17:13
Pippo Inzaghi

Legjenda e Milanit, Pippo Inzaghi ka pranuar që është një fans i sulmuesit, Krzysztof Piatek.

Sulmuesi me prejardhje nga Polanda është duke e shijuar kohën që po kalon te gjiganti italian.

Për këtë gjë është i lumtur edhe Inzaghi duke thënë se i pëlqen që njerëzit e krahasojnë me të, transmeton KosovaPress.

“Gjëja që na bashkon me shumë është goli, ka disa karakteristika të tjera dhe jam i sigurt që me talentet që ka do të shënoj se shpejti. Është një sulmues që me pëlqen, ka shpirtin dhe dëshirën për të luftuar”, deklaroi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...