Kosovë – Angli, vjen një lajm aspak i mirë për Zhegrovën - Bota Sot
Kosovë – Angli, vjen një lajm aspak i mirë për Zhegrovën

Futboll

Kosovë – Angli, vjen një lajm aspak i mirë për Zhegrovën

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 23:32
Edon Zhegrova

Kombëtarja e Kosovës nesër do të luajë ndaj Anglisë.

Kosova dhe Anglia takohen nesër në Southampton me fillim nga ora 20:45, në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian 2020.

Sipas SuperSportKosova, Challandes do të bëjë disa zëvendësime në këtë ballafaqim.

Trajneri i kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes nesër do t’i bëjë një apo dy ndryshime. Ai pritet të inkuadrojë lojtarë me më shumë muskuj dhe me i rrezikuari që të mos startojë në këtë super sfidë është Edon Zhegrova.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...