Costa: Asnjëherë nuk mendova të largohem nga Juve - Bota Sot
Costa: Asnjëherë nuk mendova të largohem nga Juve

Futboll

Costa: Asnjëherë nuk mendova të largohem nga Juve

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 13:16
Douglas Costa

Sulmuesi i Juventusit, Douglas Costa ka thënë se asnjëherë nuk ka menduar të largohet nga Torino.

Për të ka pasur shumë spekulime që është i lidhur me gjigantin anglez, Manchester United.

Braziliani përmes një postimi në Instagram ka thënë se këto janë vetëm spekulime dhe është i gatshëm për të dhënë më të mirën për “Zonjën e Vjetër”.

“Shkruaj për t’iu treguar se nuk kam negociuar me ndonjë klub tjetër gjatë afatit kalimtar. Isha i qartë se do të qëndroj dhe do të fitojë tituj, të bëj më të mirën për fanellën e Juvenutsit”, deklaroi ai.

Braziliani gjithashtu foli edhe për agjentin e tij.

“Junior Mendonza është agjenti im i vetëm dhe personi i vetëm që mund të flas për mua”, përfundoi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...