Liverpooli barazon me një perlë, Mane shkund pluhrat e trekëndëshit - Bota Sot
Liverpooli barazon me një perlë, Mane shkund pluhrat e trekëndëshit

Futboll

Liverpooli barazon me një perlë, Mane shkund pluhrat e trekëndëshit

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 14:10
Mane

Liverpooli ka barazuar rezultatin ndaj Newscastle me anë të Sadio Manesë. Sulmuesi dërgoi topin në rrjetë në minutën e 28' për 1-1. 

Ai mori një top mjaft të mirë nga Robertson brenda zone dhe e dërgoi në trekëndëshin e portës së miqve. Një aksion model nga vendasit që përfundon si duhet nga sulmuesi kryesor.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...