“Icardi? I jashtëzakonshëm, ofron shumë zgjidhje aty” - Bota Sot
“Icardi? I jashtëzakonshëm, ofron shumë zgjidhje aty”

Futboll

“Icardi? I jashtëzakonshëm, ofron shumë zgjidhje aty”

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 00:34
Neymar dhe Icardi

Transferimi i Mauro Icardi nuk mund të kalonte pa bujë në kampin e Paris Saint-Germain. Keylor Navas, portieri kostarikan që u transferua këtë merkato vere nga Real Madrid te kampionët e Francës ka komentuar lëvizjen e argjentinasit.

“Është një futbollist i jashtëzakonshëm që ofron shumë zgjidhje në zonën e rreptësisë. Me Icardin ekzistojnë të gjitha shanset që skuadra të jetë më e fortë dhe të fitojë ndeshje të rëndësishme”, deklaroi Navas për “Telefoot”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...