Perez: James ka të ardhme në Real - Bota Sot
Perez: James ka të ardhme në Real

Futboll

Perez: James ka të ardhme në Real

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 09:12
James Rodriguez

Presidenti i Realit, Florentino Perez insiston që mesfushori, James Rodriguez ka të ardhme në klub.

Kolumbiani ishte huazim për dy vite te Bayerni dhe gjatë kësaj verë ishte i lidhur me një transferim te Atletico ose Napoli.

Mirëpo në momentin e fundit transferimi ka dështuar dhe tekniku francez e ka mirëpritur në “Santiago Bernabeu”.

James ka luajtur dy ndeshjet në shtëpi dhe ishte një ndër lojtarët më të mirë në fitoren ndaj Levantes të shtunën e kaluar. “James është lojtar me talent të madh dhe dikush që ka efekt në klub”, deklaroi ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...