Marcelo konfirmon lëndimin: “I trishtuar që s’mund të luaj për një kohë” - Bota Sot
Marcelo konfirmon lëndimin: “I trishtuar që s’mund të luaj për një kohë”

Futboll

Marcelo konfirmon lëndimin: “I trishtuar që s’mund të luaj për një kohë”

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 23:23
Marcelo

Marcelo do të mungojë të mërkurën kundër PSG-së, të shtunën kundër Sevillës dhe me shumë mundësi me 25 shtator kundër Osasunës – ndoshta edhe më gjatë.

Lëndimi i Marcelonës nuk është i lehtë.

Braziliani, që lëndoi qafën në fitoren 3-2 kundër Levantes, ka dhënë sinjale se do të mungojë disa ndeshje për Realin.

Marcelo, gjatë lëndimit në “Santiago Bernabeu” në fitoren 3-2 të Realit kundër Levantes

Ai s’do të jetë të mërkurën në “Parc des Princes” për t’u përballur me PSG-në.

“I trishtuar që s’mund të luaj për një kohë me Realin. Do të kthehem më i fort”, ka shkruar ai në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...