Rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve, këto ndeshje zhvillohen sonte - Bota Sot
Rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve, këto ndeshje zhvillohen sonte

Futboll

Rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve, këto ndeshje zhvillohen sonte

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 09:22
Ilustrim

Sot do të luhen ndeshjet e para të këtij edicioni në Ligën e Kampionëve.

Gjithsej do të luhen 8 ndeshje të ndara në dy termine, prej orës 18:55 dhe 21:00.

Inter rikthehet në Ligën e Kampionëve dhe ndeshjen e parë e zhvillon në shtëpi ndaj Slavia Prague.

Ndeshjet më interesante zhvillohen nga ora 21:00, Dortmund do të luajë kundër Barcelonës, Chelsea do ta presë Valencian dhe Napoli do të luajë kundër Liverpoolit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...