Zidane ka probleme serioze para ndeshjes me PSG-në - Bota Sot
Zidane ka probleme serioze para ndeshjes me PSG-në

Futboll

Zidane ka probleme serioze para ndeshjes me PSG-në

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 11:30
Zidane ka probleme serioze para ndeshjes me PSG-në

Real Madrid ballafaqohet me Paris Saint-Germain në xhiron e parë të fazës së grupeve në edicionin e ri të Ligës së Kampionëve.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka probleme serioze para ndeshjes me Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve.

“Los Blancos” kanë mungesa të shumta për shkak të lëndimeve, përcjell lajmi.net.

Andaj, Zidane ka aktualisht në dispozicion vetëm tre mesfushorë, Toni Kroos, Casemiro dhe James Rodriguez.

Në skuadër është ftuar edhe anëtari i ekipit të rinjve, Adrian De La Fuente.

Skuadra e plotë: 

Portierët: Courtois, Areola, Altube.

Mbrojtësit: Carvajal, Militao, Varane, Odriozola, Mendy, De la Fuente.

Mesfushorët: Kroos, Casemiro, James.

Sulmuesit: Hazard, Benzema, Bale, Lucas V, Jovi, Vinicius Jr, Rodrygo!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...