Liga e Kampionëve – Këta janë lojtarët e Juventusit që do të udhëtojnë për në Madrid - Bota Sot
Liga e Kampionëve – Këta janë lojtarët e Juventusit që do të udhëtojnë për në Madrid

Futboll

Liga e Kampionëve – Këta janë lojtarët e Juventusit që do të udhëtojnë për në Madrid

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 16:58
Juventus

Skuadra e Juventusit ka prezantuar listën me emrat e lojtarëve që do të udhëtojnë nëser për në Madrid, kjo pasi ata do të takohen me Atleticon në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Tekniku, Sarri ka përzgjedhur 20 futbollistë që do të udhëtojnë për në Madrid.

Pra ‘Zonja e Vjetër’ përpara vetit do ta kenë një sfidë të vështirë, pasi do të përballet me një skuadër me shumë traditë në ‘Champions’, siç është Atletico.

Kujtojmë se në këtë 20-she të lojtarëve të futar, nuk janë të përfshirë, Emre Can dhe sulmuesi kroat, Mario Madzukic.

Pra, më poshtë mund ta shikoni listën e lojtarëve të ftuar nga Sarri:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...