Ja cili portier kishte përformancën më të mirë sipas UEFA-s sezonin e kaluar - Bota Sot
Ja cili portier kishte përformancën më të mirë sipas UEFA-s sezonin e kaluar

Futboll

Ja cili portier kishte përformancën më të mirë sipas UEFA-s sezonin e kaluar

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 17:40
Pamje nga ndeshja

UEFA ka publikuar një video të portierit aktual të Juventusit, Szczesny, ku e vlerëson atë si 1-shi me përformancën më të mirë për sezonin e kaluar.

Szczesny ishte vendimtar për Juventusin në disa ndeshje të Champions dhe për këtë UEFA e cilëson atë si portierin më përformancën më të mirë vitin e kaluar.

Më poshtë mund ta shikoni edhe një video të përgatitur nga UEFA:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...