Ja super oferta që Reali po përgatit për Mbappe! - Bota Sot
Ja super oferta që Reali po përgatit për Mbappe!

Futboll

Ja super oferta që Reali po përgatit për Mbappe!

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 20:44
Mbappe

"El Chiringuito" tregon shifrat e ofertës së mundshme që Real Madrid ka ndër mend të bëjë për Mbappe.

Numra të frikshëm: 35 mln euro dhe 5 mln euro bonuse në sezon për djaloshin, 225 mln euro dhe 50 mln euro bonuse për PSG për t'i "rrëmbyer" talentin francez...

Mbappe, megjithatë, nuk do të jetë në sfidën ndaj Real Madrid, për shkak të dëmtimit. Palet pritet të bisedojnë dhe takohen që "Parc de Princess".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...