Përfundojnë pjesët e para të takimeve në Ligën e Kampionëve, ja rezultatet - Bota Sot
Përfundojnë pjesët e para të takimeve në Ligën e Kampionëve, ja rezultatet

Futboll

Përfundojnë pjesët e para të takimeve në Ligën e Kampionëve, ja rezultatet

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 22:09
Foto ilustrim

Par pak çastesh kanë përfunduar pjesët e para të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Takimet më të rëndësishme që po na shoqërojnë këtë natë janë Dortmund – Barcelona, Liverpool – Napoli dhe Chelsea – Valencia.

Në të tria këto takime, pjesa e parë u mbyll e qet pa gola, por me mjaft raste për shënim.

Vlen të veçohet një rast në takimin Napoli – Liverpool, ku Mane ndodhej në zonë e rreptësisë, por u pengua nga mbrojtësit napolitan, gjë që bëri që ai të mos shënoj gol.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...