Koulibaly në ekstazë, e quan Liverpoolin "ekip kundërsulmi"! - Bota Sot
Koulibaly në ekstazë, e quan Liverpoolin "ekip kundërsulmi"!

Futboll

Koulibaly në ekstazë, e quan Liverpoolin "ekip kundërsulmi"!

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 23:48
Kalidou Koulibaly

Kalidou Koulibaly ishte ndër më të mirët e Napolit në fitoren 2-0 ndaj Liverpool.

Për "Mediaset" ai foli pas ndeshjes: "Erdhi vonë nga pushimet, ishte e vështirë të ambjentohesha dhe përshtatesha më ritmin, por kemi bërë gjëra të mëdha deri tani. Mund të përmirësohemi ende. Duhet të vazhdojmë kështu".

"E dimë që Liverpool është ekip kundërsulmesh, ishim në vështirësi në disa momente, por administruam ashtu si duhej. I lumtur edhe që Llorente shënoi. Pata shumë dashuri pas gabimit ndaj Juventusit, provoj të jap 200%".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...