Mane-Salah, gjakrat ende nuk janë ftohur! Shikoni çfarë pasimi i jep shokut - Bota Sot
Mane-Salah, gjakrat ende nuk janë ftohur! Shikoni çfarë pasimi i jep shokut

Futboll

Mane-Salah, gjakrat ende nuk janë ftohur! Shikoni çfarë pasimi i jep shokut

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 00:22

Vazhdon të ketë disi hatërmbetje, edhe pse u tha se ishin sqaruar. Sadio Mane dhe Momo Salah duket se nuk kanë më feeling e mëparshëm dhe e gjitha për një pasim që egjiptiani nuk i dha sulmuesit. Por, ndaj Napolit, ku duhej fitorja, ky kundërsulm duhet të ishte shfrytëzuar më mirë.

Pasimi i Mane ishte shumë i fortë dhe i gjatë, teksa Salah po priste të godiste dhe shënonte..

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...