Griezmann: Më duhet kohë të për t’u kuptuar me Messin dhe Suarezin - Bota Sot
Griezmann: Më duhet kohë të për t’u kuptuar me Messin dhe Suarezin

Futboll

Griezmann: Më duhet kohë të për t’u kuptuar me Messin dhe Suarezin

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 12:35
Griezman, Messi dhe Suarez

Antoine Griezmann insistoi se atij do t’i duhet kohë për të krijuar lidhje të mirë në fushën e lojës me Lionel Messin dhe Luis Suarezin pasi Barcelona barazoi pa gola me Borussia Dortmundin në ndeshjen hapëse të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve.

"Ky është muaji im i dytë që kur kam ardhur këtu. Unë duhet të mësohem me këtë dhe të luaj më shumë me ta për t’i kuptuar lëvizjet e Suarezit dhe Leos", tha Griezmann.

"Ne goditëm në portë mjaftueshëm dhe duhet të përmirësohemi dhe të punojmë për këtë gjë. E fituam një pikë kundër Dortmundit dhe nuk është keq", deklaroi sulmuesi i katalanasve.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...