Griezmann ende nuk është përshtatur si duhet - Bota Sot
Griezmann ende nuk është përshtatur si duhet

Futboll

Griezmann ende nuk është përshtatur si duhet

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 13:25
Griezmann ende nuk është përshtatur si duhet

Antoine Griezmann ende nuk është përshtatur si duhet me ekipin e tij të ri.

Në ndeshjen e parë si lojtar i Barcelonës në Champions League, Griezmanni nuk arriti të linte gjurmë, ku Barcelona barazoi pa gola në udhëtim ndaj Borussia Dortmundit.

Pas ndeshjes, sulmuesi francez foli për periudhën dymujore të tij te Barça dhe tha se duhet ende të përmirësohemi.

“Është muaji im i dytë te Barça dhe unë duhet të mësohem me lëvizjet e Messit, Suárezit dhe Dembélés – dhe ata me të miat.”

“Të luash jashtë shtëpisë është gjithmonë ndryshe. Ata luajnë më shumë besim, ata kërkojnë më shumë nga ne. Ne duhet të krijojmë më shumë shanse dhe të përmirësohemi”, u shpreh ylli i Barcelonës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...