Nëse ai nuk bëhet trajneri i Barcelonës, do ta vras - Bota Sot
Nëse ai nuk bëhet trajneri i Barcelonës, do ta vras

Futboll

Nëse ai nuk bëhet trajneri i Barcelonës, do ta vras

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 19:55
Samuel Eto’o

Samuel Eto’o ka thënë me shaka se nëse ish-shoku i ekipit te Barcelona nuk bëhet trajneri i katalanasve, do ta vrasë.

Xavi, i cili ka fituar shumë tituj të rëndësishëm me spanjollët, shihet si një trajner i Barçës në të ardhmen dhe që tani ka nisur karrierën si teknik në Katar me Al Sadd.

“Ai është bosi i Katarit dhe Spanjës,” shprehet kamerunasi për Cadena SER.

“Nëse nuk bëhet trajner i Barcelonës, atëherë do ta vras! Në Champions League e vitit 2006 ai luajti si Maradona, Messi dhe Ronaldo. E kam thënë më parë se është lojtari më  mirë me të cilin jam stërvitur.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...