Formacioni zyrtar i Bayernit për ndeshjen ndaj Zvezdas - Bota Sot
Formacioni zyrtar i Bayernit për ndeshjen ndaj Zvezdas

Futboll

Formacioni zyrtar i Bayernit për ndeshjen ndaj Zvezdas

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 20:10
Niko Kovac

Është publikuar formacioni zyrtar i Bayern Munich për ndeshjen ndaj Zvezdas.

Niko Kovac këtë ndeshje nuk llogarit në shërbimet e mbrojtësit David Alaba dhe Leon Goretzkas.

Ndërkohë, ‘Bavarezët’ janë favorit të mëdhenj në këtë sfidë.

11-shja startuese e ekipit gjerman mund të shihet më poshtë, kurse takimi starton nga ora 21:00.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...