Të gjithë kanë mbetur të habitur me atë se çfarë ka ndodhur në ndeshjen PSG – Real Madrid - Bota Sot
Të gjithë kanë mbetur të habitur me atë se çfarë ka ndodhur në ndeshjen PSG – Real Madrid

Futboll

Të gjithë kanë mbetur të habitur me atë se çfarë ka ndodhur në ndeshjen PSG – Real Madrid

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 21:31
Ilustrim

Paris Saint-Germain dhe Real Madrid kanë veshur fanellat e kundërta pas ndonjë arsye në ndeshjen e cila po zhvillohet aktualisht.

Kampionët francezë dhe gjigantët spanjollë shkaktuan reagime të shumta për zgjedhjet e tyre në rrjetet sociale.

PSG zakonisht veshin fanellat blu në ‘Parc des Princes’, por në vend të kësaj zgjodhën të luanin me ato të bardha.

Dhe kjo do të thoshte që Real Madrid nuk mund të vishte fanellën e tyre të famshme të bardhë, në vend që të detyrohej të luante me fanellat e kaltërta.

Aktualisht PSG është në epërsi minimale me golin e Di Marias.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...