Kështu festuan Neymar e Mbappe pas triumfit të PSG-së ndaj Realit - Bota Sot
Kështu festuan Neymar e Mbappe pas triumfit të PSG-së ndaj Realit

Futboll

Kështu festuan Neymar e Mbappe pas triumfit të PSG-së ndaj Realit

Më: 18 shtator 2019 Në ora: 23:44
Pamje nga ndeshja

PSG ka mposhtur Realin me rezultat 3-0 në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Francezët në këtë ndeshje ishin pa treshen kryesore të sulmit, Mbappe, Neymar dhe Cavani.

Neymar është i suspenduar edhe për një ndeshje tjetër, derisa dy të tjerët nuk luajtën për shkak të lëndimeve.

Por braziliani dhe francezi e ndoqën nga afër ndeshjen në “Parc des Prince”.

Ata bënë një festë interesante derisa skuadra e tyre fitoi ndaj skuadrës më të trofeshme të këtij kompeticioni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...