Tre “tulipanë” në kopertinën e “Vogue Man Nederland” - Bota Sot
Tre “tulipanë” në kopertinën e “Vogue Man Nederland”

Futboll

Tre “tulipanë” në kopertinën e “Vogue Man Nederland”

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 00:55
“Vogue Man Nederland”

“Vogue Man Nederland” ia ka dedikuar kopertinën e numrit të radhës futbollistëve të përfaqësueses së Holandës.

Më konkretisht, janë tre “tulipanë” të famshëm she shpirti i skuadrës: de Ligt, van Dijk dhe Depay.

Matthijs de Ligt, që ende duhet të tregojë veten me fanellën e Juventusit ka pozuar bashkë me të fejuarën e tij, modelen AnneKee Molenaar, e cila e ka ndjekur edhe në Torino. Ata ndahen nga njëri-tjetri vetëm kur kanë impenjime personale.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...