Dinamo Zagreb shkatërron Atalantën, ja çfarë note merr Gjimshiti - Bota Sot
Dinamo Zagreb shkatërron Atalantën, ja çfarë note merr Gjimshiti

Futboll

Dinamo Zagreb shkatërron Atalantën, ja çfarë note merr Gjimshiti

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 07:40
Ndeshja

Atalanta mori një mësim të mirë nga Dinamo e Zagrebit në ndeshjen debutuese në Champions me rezultatin e thellë 4-0.

Për kroatët shënuan Orsic 3 gola dhe Leovac. Lojatrai i ndeshjes u shpall sulmuesi ku pas hat-trikut të shënuar mori notën 9.3.

Mbrojtësi shqiptar Gjimshiti bëri një paraqitje shumë të dobët, duke u radhitur mes më të dobëtve në fushë.

Gjimshiti mori notën 5.8.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...